50 / 50’den toplanan para, Food Banks B.C.’ye yönlendirilecek.

50 / 50’den toplanan para, Food Banks B.C.’ye yönlendirilecek.

Lig, ikinci sezonuna doğru manşetlere taşınıyordu, Ottawa franchise’ını ekliyordu ve 2022’ye kadar CBC ile 70 normal sezon oyununun ve beş playoff maçının canlı yayınlarını içeren bir yayın ortaklığı anlaşması imzaladı.

Tour de France ağustos sonuna taşındı

Tour de France’ın yeni tarihleri ​​var ve bunu bisikletin diğer iki büyük yarışı izleyecek.

Koronavirüs salgınıyla ilgili kısıtlamalar nedeniyle, Fransa çevresindeki ikonik yarış şimdi 29 Ağustos’ta başlayacak ve 20 Eylül’de sona erecek. Bisikletin diğer iki Büyük Turu olan Giro d’Italia ve İspanyol Vuelta, Fransızlardan sonra gerçekleşecek. yarış. koronavirüs pandemisinden etkilenen spor etkinliklerinin listesi

Uluslararası Bisiklet Birliği, yarış organizatörü Amaury Sport Organization ile görüştükten sonra Çarşamba günü Turun yeni tarihlerini açıkladı. Yarış başlangıçta 27 Haziran’da Nice’de başlaması planlanmıştı.

İkinci Dünya Savaşı’nın sona ermesinden bu yana ilk kez yarış Temmuz ayında başlamıyor.

Yarışın Champs-Elysees’deki bitişi, Paris’in batısındaki Roland Garros’un toprak kortlarında kısa bir mesafede yeniden planlanan Fransız Açık tenis turnuvasının başlamasıyla aynı zamana denk gelecek.

Kanada’nın Sports Hall of Fame 2020 müzesini kapatıyor

Kanada’nın Sports Hall of Fame 2020’nin sonuna kadar Calgary müzesinin kapılarını kapatıyor, ancak bu yıl yine de bir sınıf indüktörü ilan edecek.

COVID-19 salgını, Hall’un en büyük bahar bağış toplama etkinliğini iptal etmeye zorladı. Salon ayrıca, bir başka gelir kaynağı olan Ekim’deki tanıtım galasını iptal etti ve Kanada’nın Sports Hall of Fame’i yılın geri kalanında kapılarını kapattı.

Hall’un icra kurulu başkanı Cheryl Bernard’a göre, müzeyi geçici olarak kapatmak mali bir hayatta kalma adımı oldu.

«Sorumlu şeyi, diğer taraftan çıkıp işimizi tarihi korumak ve Kanadalıları sporun değeri konusunda eğitmek ve aynı zamanda zamana ihtiyacımız olacağı konusunda eğitmek için yapmaya devam etmek için en aza indirerek yapmalıyız,» Bernard Kanada Basınına Çarşamba günü söyledi.

Eski Raptor Cory Joseph, aile cephedeki çalışanlara yardım ediyor

Sacramento Kings muhafızı Cory Joseph ve ailesi, COVID-19 salgını sırasında Toronto’daki cephe çalışanlarının korunmasına yardımcı olmak için Kanada Kalkanı Operasyonu aracılığıyla yüz siperleri bağışlıyor.

Ont, Pickering’den 28 yaşındaki oyun kurucu, Kings genelkurmay başkanı / koç yardımcısı ve Kanadalı Roy Rana ile takım oluşturdu.

2015’ten 2017’ye kadar Raptors ile oynayan Joseph Kings tarafından yapılan açıklamada, «Bu salgının dünya çapında etkilerine tanık olmak yürek kırıcı, bu yüzden büyüdüğüm yere yardım etmek için üzerime düşeni yapmak istedim,» dedi. «Hastane topluluğunun cesur çalışması takdire şayan ve onları korumaya yardımcı olmak önemlidir.» Raptors, Norm Powell’ın NBA aradan sonra İspanyolca işaret dili ve İspanyolca öğrenmesini beklemektedir.

Geçen Haziran ayında Krallara katılan Rana şunları ekledi: «Bu hepimiz için trajik bir durum ve aynı zamanda Cory’nin bu çabadaki liderliğini görmek ilham verici. Bu sağlık kahramanlarına eve dönerken yardım etmekten onur duyuyorum. Başkalarını kurtarmak için hayatlarını tehlikeye atıyorlar. «

Joseph ve Rana’nın bağışı, Kings’in destek sağlamaya yönelik In This Together girişiminin bir parçasıdır. Muhafız Bogdan Bogdanoviç ve ileri Nemanja Bjelica, geçtiğimiz hafta Sırbistan’daki hastaneler ve tıbbi kurumlar için vantilatör, maske ve malzeme alımını finanse etmek için genel müdür Vlade Divac’ın vakfı ile ortaklık kurdu.

Kanada Kalkanı Operasyonu, Toronto’daki Flash Reprodüksiyonlar tarafından ön saflarda çalışanlara koruma için temel güvenlik ekipmanı sağlamak üzere başlatılan bir girişimdir.

Montreal Impact çalışanı, COVID-19 testi pozitif çıktı

Montreal Impact Çarşamba günü bir kulüp çalışanının COVID-19 için pozitif test yaptığını duyurdu.

Major League Soccer kulübü, birkaç gündür hafif semptomlar yaşayan çalışanın iyi durumda olduğunu ve tecrit protokolüne göre karantinaya alındığını söyledi.Major League Soccer, Mayıs ayı ortalarında geri dönüşü ‘son derece olasılık dışı’ kabul etti.

Ekip, çalışanın bir oyuncu mu yoksa ekip kadrosunun başka bir üyesi mi olduğunu belirtmedi.

The Impact, şu ana kadar organizasyon içinde yeni koronavirüsün doğrulanmış tek vakası olduğunu söyledi.

Canucks’ın çevrimiçi 50/50 çekilişi yaklaşık 250.000 $ artırdı

Canucks for Kids Fonu Çarşamba günü, salgın sırasında önemli nedenler için 4248.848 toplanan COVID-19 yardımını desteklemek için çevrimiçi bir 50/50 çekilişi bildirdi.

50 / 50’den toplanan para, Food Banks B.C.’ye yönlendirilecek. (150.000 $), Kanada Ruh Sağlığı Derneği (50.000 $), KidSafe (25.000 $), günlerini geçirmek için güvenli bir yere ihtiyaç duyan yüzlerce çocuk için temel programlar ve Greater Vancouver Aile Hizmetleri (20.000 $).

Blackhawks NHL fan sözleşmesini iptal etti

Chicago Blackhawks, COVID-19 salgını nedeniyle taraftar kongresini iptal etti.

Yıllık etkinlik 24-26 Temmuz’da Hilton Chicago’da planlandı. Taraftarlara imza fırsatlarının yanı sıra yönetim, antrenörler ve oyunculardan oluşan bir seyirci sunar.

Ekip, kongre geçişleri için geri ödemelerin ve otel odalarının otomatik olarak işleneceğini söylüyor.

1992 Dream Team’in Olimpiyat mücadelesini yeniden yaşayın

Sporun kapanması sırasında izlenecek NBA maçı olmadığından, Dream Team’in Barselona’daki tarihi boğuşması tamamen yeniden yayınlanacak.

Olympic Channel, Michael Jordan, Magic Johnson ve Larry Bird’ün takımın başına geçtiği 1992 Olimpiyatları’nda ABD basketbol takımının zaferlerinin haftalık akışına başlayacak.

1992 Olimpiyatları, NBA oyuncularının yer aldığı ilk Olimpiyatlardı ve Amerikalılar altın madalyaya ulaştı. Maç başına ortalama 44 puan kazandılar ve basketbolun küresel büyümesiyle hızlı başlayan krediler kazandılar. Takım, 2010 yılında Naismith Memorial Basketbol Onur Listesi’ne alındı.

Birincisi, Amerikalıların Perşembe gecesi 19: 00’da Angola’ya karşı kazandığı zafer. ET.

Belarus Kadınlar Premier Ligi açılışını erteledi

Belarus Futbol Federasyonu Çarşamba günü yaptığı açıklamada, birkaç oyuncunun yeni koronavirüsün olası taşıyıcılarıyla temas halinde olduğu tespit edildikten sonra Kadınlar Premier Ligi’nin başlangıcını ertelediğini söyledi.

Beyaz Rusya, Avrupa’da hala bir erkek ulusal futbol liginde oynayan tek ülke ve bu da maçların iptal edildiği denizaşırı ülkelerdeki taraftarlar için olası bir beraberlik haline getiriyor.

Federasyon, Perşembe günü başlayacak olan Belarus Kadınlar Premier Ligi’nin 2020 sezonunu bir sonraki duyuruya kadar açmayacağını söyledi.

1994’ten beri iktidarda olan Belarus Cumhurbaşkanı Alexander Lukashenko, koronavirüsün yayılmasını engellemek için güçlü eylemlere ihtiyaç duyulduğu konusunda kamuoyunda şüpheci.

Ticats koçu, virüsün XFL’yi takip etmek için zamanını çaldığını düşünüyor

Jim Barker, nadir bir profesyonel futbol kardeşliğinin üyesi olmaya devam ediyor.

2001’de Barker, ilk ve tek XFL unvanını alan Los Angeles Xtreme ekibinin hücum koordinatörüydü. Kısa süre sonra, güreş gurusu Vince McMahon’un kurduğu bahar ligi kapandı.

McMahon, XFL’yi bu yıl sekiz franchise ile yeniden başlattı ve bildirildiğine göre, girişimi sağlam bir zemine oturtmak için önümüzdeki üç sezonda 500 milyon ABD doları taahhüt etti. Ancak McMahon’un reenkarnasyonu sezonu bitirmedi ve COVID-19 salgını nedeniyle 10 maçlık programa sadece beş maçta son verdi ve nihayetinde iflas başvurusunda bulundu.

Hamilton Tiger-Cats ile şu anda hücum / özel takım yardımcı koçu ve personel danışmanı olan Barker, yeni koronavirüs salgınının XFL’yi en önemli unsurundan – zamanı çaldığını söyledi.

Barker, «Aşağıdakileri belirlemeniz gerekiyor ve sorun şu ki, bunu yapmak üç, dört, beş yıl sürüyor,» dedi. «Ama bu virüsle, şimdi [McMahon] bu yılki gelirini kaybediyor, gelecek yıl için para ödüyor ve Ocak ayında kampa gitmeleri gerektiğinde ne olacağını kim bilebilir.

Joannie Rochette, artistik patinaj yönetim kurulu tarafından televizyonda yayınlanan bir sergi etkinliğine katılma izni aldı.

Uluslararası Paten Birliği’nin dünya şampiyonalarını atlamayı seçtikten sonra onaylanmamış İnce Buz gösterisine katılması durumunda Rochette’i cezalandırmakla tehdit ettiği bildirildi, ancak organizasyon Salı günü öğleden sonra geri adım attı.

Skate Canada’nın CEO’su William Thompson yaptığı açıklamada, «ISU’nun bu duruma bir çözüm bulmak için bizimle birlikte çalışmasına minnettarız» dedi.

«Joannie’nin durumu ışığında bunu gözden geçirirken gösterdikleri anlayış ve anlayış için ISU’ya teşekkür etmek istiyoruz.»

Rochette Pazartesi günü yaptığı açıklamada, annesi Thérèse’nin ani ölümünden kısa bir süre sonra Kış Olimpiyatları’nda Olimpiyat bronz madalyasını kazanmanın verdiği duygusal ve fiziksel bedeli gerekçe göstererek önümüzdeki hafta İtalya’nın Torino kentinde yarışmayacağını duyurdu.

Kanada şampiyonu, Vancouver’daki yarışmanın ardından sergi galasında, annesinin favorilerinden biri olan Céline Dion şarkısına kayarak kişisel bir saygı duruşunda bulundu.

Rochette, bu hafta sonu ABD ağı ABC’de yayınlanacak olan TV’ye özel Thin Ice etkinliğinin performansını yeniden canlandırmayı planladı. Yine de gösteri, kuralları patencilerin sergiler lehine ISU etkinliklerini atlamasını yasaklayan ISU tarafından kontrol edilmiyor.

türk rulet

Rochette Stars’a katıldı

Rochette, önümüzdeki ay Florida’da Stars on Ice ABD artistik patinaj turunun ilk dört gösterisine konuk olacak.

1 Nisan’da Fort Myers, Florida’da açılış Stars on Ice gösterisinde kayacak ve ardından 2 Nisan’da Fort Lauderdale, 3 Nisan’da Orlando ve 4 Nisan’da Tampa’da performans sergileyecek.

ISU nihayetinde Rochette için düzenlemelerini gevşetmeye karar verdi.

CBC artistik patinaj analisti Pj Kwong, «Joannie’nin dünyalarda rekabet etmeme nedenleri tamamen mantıklı,» dedi. «Annesinin cenazesiyle uğraşmak zorunda kaldı ve istediği şekilde eğitimli ve hazırlıklı kalamadı. Bir paten olarak benim için hazırlanmanın ya da serginin olması kadar zor olmadığını biliyorum. dünyalar için hazırlanmış.

«Dışarıda Joannie’nin kederinde ona yardım edecek hiçbir şeye hakkı olmadığını ve buna Thin Ice özelinde merhum annesi için haraç patenini de içeren bir kişi olduğunu düşünmüyorum.»