Tebas sahada Valladolid’e karşı bir rekoru açıkladı

Tebas sahada Valladolid’e karşı bir rekoru açıkladı

Özellikle, konu hakkında ikna edici bir şekilde konuşan Alman Futbol Federasyonu’nun başkan yardımcısı Christian Seifert’ti. «Almanya dışında asla bir Bundesliga maçı oynamayacaksınız» dedi.

Aynı Alman cumhurbaşkanına göre, «bu taraftarlara saygı eksikliği olur, aşmayacağımız bir çizgidir» diye bitirdi. 

LALIGA – BUNDESLIGA

Almanya Federasyonu’nun resmi verilerine göre, Bundesliga maçları, stadyumlarda ortalama seyirci ortalamaları iyi. Vücudun kendisi, geçtiğimiz sezon (2017-18) sahadaki ortalama seyirci sayısının 43.879 olduğunu gösteriyor.

Aslında, Twitter hesabına göre @FonsiLoaiza, Almanya şampiyonası, ortalama% 92’lik bir seyirci payına ek olarak çok sayıda stadyumu (112) korumayı başardı. Bu yeterli değilmiş gibi, ortalama 30 € civarında salınım yaptığı için biletlerin fiyatı tüm izleyiciler için oldukça uygun. 

LaLiga de Barça ve Madrid Tebas için sorun

Tebas sahada Valladolid’e karşı bir rekoru açıkladı

Yukarıda bahsettiğimiz hesap tarafından da desteklenen LaLiga’dan bazı verilerle karşılaştırırsak, İspanya şampiyonasının birçok yönden Alman’ın altında casinoslot 10 olduğunu görebiliriz. İspanya liginde, tam stadyumlar sadece beşe düşürüldü ve saha katılımı% 70’tir. Buna ek olarak, İspanya’da bir Birinci Lig maçına gitmek için biletlerin ortalama fiyatı, ortalama fiyatın 70 € olduğu göz önüne alındığında, Almanya’dakinden iki kat daha fazla.

Tsonga, Wimbledon’da çimlerde üç saat 56 dakika süren yoğun oyundan sonra 6-3, 3-6 ve 25-23 kazandı. Final maçına kadar servisin kırılamadığı üçüncü set 2:59 saat sürdü.

DPA

Fransızların bir sonraki rakibi, dokuzuncu sıradaki Arjantinli Juan Monaco ve İspanyol Feliciano López arasındaki karşılaşmanın galibinden çıkacak.

Hala gol atamayan ve Kovac’ın karşısında ezilen bir Stuttgart’tan çok daha üstün olan Bayern Münih için çok rahat bir zafer. İlk yarıda Goretzka Lewandowski ve sakin ikinci yarıda Müller skorer oldu.

Francesc Ripoll

Bayern, Stuttgartense savunması tarafından püskürtülen sürekli ataklarla, sahaya iyi yerleştirildi. Bavyeralılar tarafından bir monolog olmasına rağmen, «Mia san Mia» nın tehlike yaratması zordu. Oyuna yarım saat kala, ziyaretçiler tam kontrole sahipti, ancak Goretzka’dan sadece sapmış bir kafa Zieler’in golünü bozdu.

Kutuyu açmaktan sorumlu olan kişi kesinlikle oydu. Alanın kenarından çok hassas ve sert bir şutla, sahada gördüklerinin hakkını vererek Bayern’i öne geçirdi. Ve mesele şu ki, Stuttgart pratikte orta sahanın ötesine geçmedi. Hedefle, Korkut’un adamlarının savunmasının blokajını kaldırdılar ve daha kolay gelmeye başladılar: Hummels ve Müller, kendi durumlarında başarılı olamadan skoru büyütmeyi başardılar.

Aradan sonra Bayern dinamikleri değişmedi. Stuttgart hedefinin tacizi sabitti. Alaba tahtaya bir serbest vuruş gönderdi ve bu olayları Goretzka, Hummels ve Lewandowski takip etti. Ancak Pole iki kez affetmez ve 62’de Zieler’i alanın dışından bir sol ayağıyla vurarak ikinci golü attı.

Hedefe yetmedi, bu yüzden Müller’e 0’a 3 yapabilmesi için lezzetli bir topuk desteği vermeye karar verdi, oyunu cezalandırdı ve savunmasız bir Stuttgart’a karşı ‘Mia san Mia’nın sonsuz üstünlüğünü gösterdi.

Hatalar, beş yüzük kadar olimpiktir ve 2012 Londra’daki yarışmanın ilk günleri bunu göstermektedir. Şimdiye kadar bunlar neredeyse hiçbir sporun kaçamadığı skandallar.

DPA

– WATERPOLO: İspanyol erkek sutopu takımı, maçın bitiminden dört saniye sonra hakem tarafından izin verilmeyen bir gol için temyizde bulunacak, bu da Hırvatistan’a 8-7 mağlubiyete mal oldu, ancak kale çizgisi hakemi golü kabul etti, ana Yargıç, beraberliğin ne olacağını eklememeye karar verdi. «Bu, dünyadaki en önemli turnuva ve televizyonun nasıl kullanılmadığını anlamıyorum,» diye yakınıyor İspanyol koç olan İspanyol Rafael Aguilar, itiraz edeceklerini garanti etti. Uluslararası Yüzme Federasyonu (FINA). Sutopunda topun içeri girip girmediğini belirlemek için televizyon kameraları kullanmazlar.

– Eskrim: Alman Britta Heidemann, rakibi Güney Koreli Shin A-Lam zamanlayıcının gösterdiği şeyin meşruiyetini sorguladığı için Olimpiyat finaline gidip gitmeyeceğini öğrenmek için neredeyse yarım saat bekledi. son saniyede atılan puan. Uzatmada skoru beşe eşitleyen ve kurallara göre Shin’i finalist yapan bir sonuçla Heidemann zafer için bir saldırı başlattı. Nihayet rakibine kılıçla dokunmayı başardı, ancak Güney Koreli ve ekibi bu noktayı protesto ettiler çünkü bunun kural süresinin dışında olduğunu anladılar. Birkaç dakikalık tartışmadan sonra jüri, dünya şampiyonunun eylemine karar verdi. Olağandışı bir olayı açığa çıkaran geçerliydi: Shin oturur durumda kaldı ve sahada uzun süre ağladı, yeri terk etmeyi reddetti. Eskrimdeki kronometre sadece saniyeleri gösteriyor, onda ve yüzdeliklerin verilerini ihmal ediyor.

– YÜZME: Teknoloji, Londra havuzunda da yanılabilirdi. Dünya ve Olimpiyat şampiyonu Park Tae-Hwan, 400 metrelik serbest stil finalindeki varlığından korktu çünkü dizisinde yanlış bir başlangıç ​​yaptığı iddiasıyla diskalifiye edildi. Diğer yüzücüler gibi, Park da başlangıç ​​sinyalini yanlış anladığına dair akustik bir sinyal duydu, bu da sonuçta teknik bir hata olduğu kanıtlandı ve FINA, Güney Koreli’nin protestosunu kabul etti.

– CİMNASTİK: Video, bu disiplindeki kararlar için gereklidir. Sadece Japonya’dan bir protestodan sonra, tam program dünya şampiyonu Kohei Uchimura’nın kulplu atının ayrılması dikkate alındı. Uluslararası Jimnastik Federasyonu (FIG) genel sekreteri Andre Geisbühler, tam da yurttaşı Baş yargıç Teruaki Takeuchi, bu hareketin yarı noktasını son değerlendirmede atlamıştı. «Hepimiz insanız, hepimiz hata yapabiliriz» dedi. Teknoloji, bu durumda insan hatasını düzeltmeye yardımcı oldu, ancak önceki örneklerde gösterildiği gibi bu da yanılmaz değil

«Büyük favoriler podyumda olanlar, bu utanç verici çünkü madalya almak için iyi bir seçenekleri vardı. Baskı altında nasıl hareket edeceğini bilen ve bugün başarısız olmayan çok tecrübeli kürekçiler.» Dedi. Finalden sonra Gipuzkoan.

Elosegi saati 102.61 saniyede durdurdu ve Londra’daki dört günlük yarışmada ‘bleu’ heyetinin beşinci altın madalyasını elde eden Fransız Tony Estanguet, ilk sınıflandırmadan 5,55 daha fazla.

«Estanguet’ten iniş çok iyi oldu, minimum hatayla ve bir Olimpiyat finalinde önemli olan bu. Mükemmel bir yarışa sahip olmak imkansız, ama en az başarısız olan önde ve bugün zirvede. Üçü onlar en iyisiydi, «dedi Bask.

İspanyol Federasyonu genel müdürü José Luis de Carlos, «İspanyol Federasyonu TAS’den, Mullera’yı Sebastián Martos ile değiştirmemize izin vermeyen bir e-posta aldı,» dedi ve değişikliği önlediklerine dair iddiaları temin etti. bunun için de «ne gibi sonuçlar doğuracağını görmek için» konuyu avukatların eline bırakacaklar.

İspanyol Federasyonu tarafından açıklanan ilk listeye göre 3.000 metrelik engelli parkurda resmi IOC listelerinde yer alan Mullera, yerini Sebastián Martos’a bıraktı ancak artık rekabet etmesini sağlayan ve yapabilecek olan TAS’a başvurdu. Bu organın kararlarının nihai olduğu göz önüne alındığında, bunu Oyunların ilk günü olan 3. gün yapın.

Carlos, «Onu askıya almadık ve serbestçe rekabet edebilir. Kararı avukatlarla birlikte incelememiz gerekecek ve prosedürü incelemek için İspanyol Olimpiyat Komitesi ve Yüksek Spor Konseyi ile bir toplantı yapacağız,» dedi.

Milli takımda yedek olarak yer alan ve İspanyol takımında Mullera’nın yerini alan Martos, yerini bir kez daha Lloret de Mar engeline bırakacak.

Aynı zamanda bu çeşit kil güvercin atışlarında dünya rekoru sahibi olan Hancock, uzmanlık alanında yeni bir Olimpiyat rekoru olan 148 toplam puanla etkinliği kazandı.

23 yaşındaki Amerikalı, Anders Golding’in 146 ile gümüş ve 144 ile Nasır Al Attiyah’ın önünde kazandı.

Bu, iki gün önce Kimberly Rhode tarafından kadınlar yarışmasında elde edilen madalyadan sonra, Birleşik Devletler takımı için Londra 2012 skeetinde ikinci madalya oldu.

Golding, Danimarka’ya Torben Grimmel’in 2000 yılında 50 metrelik eğilimli tüfekle gümüş almasından bu yana ilk atış madalyasını verdi.

Katarlı prens, ilk Olimpiyat metalini, Sydney 2000’de altıncı olduğundan ve Atina’da dördüncü olarak bitirdiğinden beri, oyunlarda önceki üç deneyiminin ikisinde dokunduktan sonra elde etti. Pekin’de sadece on beşinci olabilirdi.

Al Attiyah, Katar’ın Olimpiyat atışlarında ilk madalyasını ve ülkesi için tarihte üçüncü madalyasını elde etti. Bundan önce, Barcelona’92’de 1500 metrelik atletizm yarışında Mohamed Suleiman ve 2000 Sidney halterinde Saif Assad Assad’da bronz madalya kazandı.

Al Attiyah, 2011 yılında, İspanyol sürücü Carlos Sainz ile yoğun bir düellonun ardından aynı yarışta yenildikten sonra 2011’de Dakar Rallisini kazandı.

Son sınıflandırma

1. HANCOCK, Vincent (ABD) 148 (R.O.) ALTIN

2. ALTIN, Anders (DEN) 146 GÜMÜŞ

3. AL-ATTIYA, Nasser (QAT) 144 BRONZ

4. SHOMIN, Valeriy (RUS) 144

5. LODDE, Luigi (ITA) 143

6. SYCHRA, Ocak (CZE) 143.